Caspar Corbeau scherpt zijn Nederlands record aan op de 50 school

In het Amerikaanse Westmont, Illinois begon vrijdag de tweede wedstrijd van het World Cup korte baan seizoen voor TeamNL zwemmers Caspar Corbeau en Marrit Steenbergen. Lees op deze pagina de resultaten van de eerste dag.
Op de tweede racedag zwom Corbeau naar een Nederlands record op de 50 school. Hij werd eerste in de serie met 25.81, in finale zwom hij aar 25.52 waarmee hij goud haalde en het Nederlandse record aanscherpte. Vorige week tijdens de eerste World Cup wedstrijd tikte hij aan in 25.78 waarmee hij de beste Nederlandse tijd in de geschiedenis zwom op deze afstand. Corbeau verbeterde zijn eigen tijd in Amerika. Het Nederlandse record op de 50 school stond tot 4 december 2019 op 25,84, gezwommen door Arno Kamminga in Glasgow.
Marrit Steenbergen zwom in de 200 vrije slag (1:54.77) waarmee ze als zesde naar de finale ging waar ze vijfde werd in 1:53.07.
Programma zondag 18 oktober - Bekijk het volledige programma en de tijden in Westmont
Series vanaf 9.00 uur
Marrit Steenbergen - 100 vrij - Heat 4 - 18.52 uur
Caspar Corbeau - 200 schoolslag - Heat 4 - 18.37 uur
Mogelijke finales vanaf 19.00 uur
*Amerikaanse tijd. In Nederland is het zeven uur later.