• Leden
  • KNZB
  • Verenigingen

Praat en denk mee in het KNZB Café

15 augustus 2023

KNZB Cafe Mei

Bij de KNZB stellen we onszelf elke dag de vraag hoe we onze verenigingen en onze leden beter van dienst kunnen zijn. Degenen die dat het beste weten zijn jullie: sporters, vrijwilligers, bestuurders en andere betrokkenen bij de zwemsport. Daarom komt de KNZB naar je toe!

Op vier plekken verspreid door het land organiseren we het KNZB Café. Hier vertellen we graag waar wij mee bezig zijn, om daarna met jullie in gesprek te gaan over deze onderwerpen. Elke avond komen meerdere onderwerpen aan bod. Je kunt hierbij denken aan ‘Hoe kun je jouw vereniging professionaliseren?’, ‘Hoe bereik en behoud je de jeugd?’ of ‘Hoe werk je aan een veiliger sportklimaat?’. Uiteraard is er ook voldoende tijd om jouw vragen over KNZB gerelateerde zaken te bespreken.

Tijdens het KNZB Café verwelkomen we graag alle leden, vrijwilligers en bestuurders van zwemverenigingen. Zij zullen worden ontvangen door een KNZB-bestuurder en meerdere projectleiders van de KNZB.

Wil je ook meedenken over de zwemsport? Meld je dan direct aan en kom langs in Deventer (14 september), Amsterdam (21 september), Drachten (19 oktober) of Eindhoven (25 oktober).
Elk KNZB Café begint om 19:00 (inloop 18:30) en eindigt om 21:00.

Schrijf je in

Kies je KNZB Café *
Naam *
Privacy *