• Openwaterzwemmen

Evaluatie openwater seizoen 2025

22 september 2025

Openwater

Het openwater seizoen 2025 is afgesloten met een prachtig slotweekend in Wilhelminadorp en Oost Souburg waarbij de klassementsprijzen aan bijna iedereen is uitgereikt. Samen met de Taakgroep openwater zwemmen organiseren we twee evaluatiemomenten: één met coaches en één met organisaties.

Tijdens deze bijeenkomsten staan we stil bij het afgelopen seizoen. Wat ging goed en wat juist niet? Waar liggen kansen en bedreigingen voor onze mooie sport? Waar moeten we mee stoppen en waar juist mee beginnen? Met jullie input willen we het openwater seizoen van 2026 een extra impuls geven. Daarnaast wordt de voortgang van het actieplan openwater zwemmen 2025-2028 besproken.

Na afloop van beide sessies volgt een update van dit actieplan en wordt iedereen geïnformeerd over het vervolg.

Evaluatie met coaches

Evaluatie met organisaties

Kun je er niet bij zijn, maar wil je wel je input delen? Stuur dan je opmerkingen of ideeën naar openwaterzwemmen@knzb-wedstrijdzwemmen.nl